links

links

 

 

وبلاگهاي مفيد:

 

وبلاگ محمد برخورداري

دنياي ان.ال.پي

بهتر است بدانيد ...

وبلاگ مرغ باران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در اين قسمت لينك سايتهاي مفيد و مربوط به مددكاري را مي بينيد. اگر شما نيز سايتي را مي شناسيد كه احساس مي كنيد مي تواند در اين زمينه مفيد باشد، آدرس آن را براي ما ايميل كنيد تا در اين قسمت گنجانده شود.

 

behzistiپايگاه اطلاع رساني سازمان بهزيستي كشور

 

معرفي سايت: پایگاه اینترنتی سازمان بهزیستی كشور ، وب سایت رسمی سازمان بهزیستی کشور است. این وب سایت دستیابی به اهداف راهبردی سازمان بهزیستی برای تعامل هر چه بیشتر با مخاطبان، خدمات گیرندگان و جامعه هدف سازمان و تحقق سازمان الکترونیکی را دنبال می‌کند.

 

آدرس: http://behzisty.ir

 

behzistiسازمان بهزيستي استان تهران

 

معرفي سايت: هدف سازمان، شناسائی ، پیشگیری و اصلاح بخش عظیمی از مسائل مبتلا به جامعه از جمله آسیب های اجتماعی و معلولیتها می باشد. سازمان بهزیسی استان تهران جهت اطلاع رسانی به علاقمندان اقدام به ایجاد وب سايتي كرده كه حاوي اطلاعات و مطالب مفيدي در اين زمينه است.

 

آدرس: http://www.behzistitehran.org.ir

 

behzistiكلينيك مددكاري اجتماعي پونا

 

معرفي سايت: كلينيك مددكاري اجتماعي پونا در سال 1385 فعاليت خود را با صاحب امتيازي و مدير مسئولي مهدي فلاحي در شهرك قدس (غرب ) بلوار دريا و با تجهيز واحدي 85 متري وبا تاييد و مجوز ازسازمان بهزيستي استان تهران شهرستان شميرانات آغاز نمود و ...

 

آدرس: http://www.pouna.ir

 

behzistiسايت مددكاري اجتماعي

 

معرفي سايت: سايت اختصاصي مينا آروانه مددكار اجتماعي. ايشان كه فارغ التحصيل رشته كارشناس خدمات اجتماعي هستند، در حال حاضر مددكار اجتماعي خانواده هاي داراي فرزند كم توان ذهني هستند و در يك مركز آموزشي و توانبخشي و نگهداري كودكان و نوجوانان كم توان ذهني و جسمي در تهران فعاليت مي كنند.

 

آدرس: http://www.socialworkeriran.com

 

behzistiانجمن مددكاري امام زمان

 

معرفي سايت:    انجمن مددکاری امام زمان حدود 40 سال پیش، در جهت حمایت از خانواده های یتیم نیازمند در شهر تاریخی اصفهان شکل گرفت. اين انجمن عمده کوشش و اولویت خویش را بر تعلیم و تربیت ، مراقبت های اخلاقی و پرورش استعدادهای فکری فرزندان یتیم ، تا نیل به رشد و خود کفایی متمرکز ساخته است.

 

آدرس: http://www.imam-zaman.com