با ما در تماس باشید


تماس با ما

ما چه کمکی می کنیم؟

اضطراب،افسردگی، وسواس ،ترس ها، مشکلات روان تنی،سردردهای عصبی، استرس، خستگی روحی، مشکلات جنسی، نارضایتی شغلی، افت تحصیلی، ناسازگاری همسران، ناسازگاری فرزندان، خشونت خانوادگی، مشکلات والدین و فرزندان ، درمان فردی و گروهی کودک (پرخاشگری،شب ادراری، عادات بد غذایی، لجبازی و …. ) مشکلات بعد از طلاق، بد خوابی و کابوس و مسایل مانند اینها می تواند راه حل های قابل اجرایی داشته باشد؟

اگر احساس می کنید در زندگی مشکلی دارید که روند طبیعی زندگی تان را دچار اشکال کرده است، به ما مراجعه کنید.

متخصصین ما ابتدا با مشارکت شما وضعیت را از جنبه های مختلف بررسی و شناسایی کرده و تصویر کامل و همه جانبه ای از مشکل را ترسیم می کنند.
سپس بهترین و کار آمدترین راه حل را با توجه به شرایط و شخصیت شما پیشنهاد می کنند.

پیگیری وظیفۀ منحصر به فرد ماست.

کلینیک مهر آذر

آدرس

كوي نصر، گيشا، خيابان ١٩،خيابان پوربافراني،
پلاك ٢٨، واحد ١

instagram

mehrazar.babri

mehrazar.amoozesh

ایمیل

info@mehrazar.org

تلفن

٠٢١٨٨٢٨٧٥٠٩_ ٠٢١٨٨٢٦٣٥٣٨ ٠٢١٨٨٢٨٧٥٠٨_ ٠٩٩٠١٥٥٧٢٣٥

کلینیک مهر آذر

کلینیک مددکاری اجتماعی مهرآذر با تکیه براصل کرامت انسان مشتمل بردو شاخه خشنودی از خویشتن و رضایتمندی از زندگی و محور قراردادن آموزشهای کارگاهی و مهارتی به عنوان کارآمدترین ابزار پیشگیری در سطوح سه گانه آن (آگاه سازی، درمان، توانمند سازی)، مشغول فعالیت می باشد.

هر انسانی ممکن است در طول زندگی با مشکلاتی مواجه شود که حل آنها از قدرت خود و شبکه حمایتی اش خارج باشد. در این شرایط هیچ فضایی مثل یک کلینیک مددکاری نمی تواند به او کمک کند. در کلینیک مهر آذر، مددکاران، روانشناسان، مشاوران و حقوقدانانی حضور دارند تا مشکل مراجع را از جنبه های مختلف بررسی کرده، در صورت امکان حل کنند و در صورتی که امکان حل آن را نداشته باشند به فردی که کارآیی لازم را دارد ارجاع دهند.